Záměr a smysl blogu

13.07.2021

Co je vlastně důvodem a smyslem psát v dnešní době blog? Jak by se dalo říct i populárními slovy osobního rozvoje, co je to moje PROČ?

Nebudu hned v úvodu svého blogu lhát a rovnou napíšu, že si nejsem tak úplně jistá. Zkrátka jsem v jeden okamžik začala cítit silnou potřebu něco napsat, něco sdělit. A tak jsem jen sedla k počítači a místo obvyklého účtování všech možných dokladů začala prostě psát. Psát co mě zrovna napadlo a když jsem to po sobě začala druhý den pročítat začala jsem v tom chaosu na obrazovce nacházet střípky toho co by se dalo považovat za smysluplný text. Překvapivě se v tom dalo najít i něco co souvisí s mou profesí a nápad na sepsání článků, které by mi umožnili se kreativně vypsat a zároveň by mohli pomoct někomu s praktickými problémy byl na světě.

Spojení je to celkem zvláštní, ale věřím, že když půjdu za tím pocitem, který stál u zrodu prvních článku nemůžu šlápnout vedle. A co horšího se může stát než to, že si mé texty nenajdou čtenáře a skončí v propadlišti internetových dějin. A i když to celé moje logická část mozku vyhodnocuje jako naprostý nesmysl jsem tím, že jsem zveřejnila první článek o jeden krok blíže svému snu psát o tom co mám ráda, co mě těší a být tak víc nezávislá a vnitřně svobodná.

A co tedy má čtenář od mého počinu vlastně čekat? Trochu praktických rad pro začínající podnikatele, trochu uklidnění a nadhledu pro přepracované maminky a spoustu inspirace pro všechny, kteří mají otevřenou mysl a srdce...

Přála bych si, aby se alespoň některým z Vás podařilo najít zde to, co právě hledáte....

A touto poslední větou jsem vlastně odpověděla na otázku co vlastně je záměrem tohoto blogu :-)